This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Mezoterapia igłowa skóry głowy – na czym polega ten zabieg?

Mezoterapia, zarówno igłowa jak i bezigłowa jest zabiegiem popularnym, na który pacjenci klinik medycyny estetycznej często się decydują. Nie każdy jednak wie, że oprócz jej stosowania chociażby na twarz, sprawdza się ona także w przypadku zabiegów, jakie wykonuje się na skórę głowy. Przede wszystkim, mezoterapia igłowa skóry głowy jest zabiegiem, który przeprowadza się w gabinecie trychologicznym, po uprzedniej konsultacji z lekarzem specjalistą, który może doradzić nam zasadność takiego właśnie zabiegu. Najczęściej jest to zabieg, który zaleca się osobom skarżącym się na nadmierne wypadanie włosów oraz łysienie. Popularność zabiegu wynika głównie z jego skuteczności.

 

Wskazania do przeprowadzenia mezoterapii igłowej skóry głowy

 

To właśnie nadmierne wypadanie włosów jest najczęstszą przyczyną wykonywania takiego zabiegu jak mezoterapia igłowa głowy Kraków. Jednakże, poza postępującym łysieniem mogą występować także inne wskazania, takie jak chociażby profilaktyka łysienia, czyli zapobieganie temu procesowi jeszcze zanim się rozpocznie. Dodatkowo, zabieg wykonuje się także w momencie, kiedy włosy są mocno zniszczone i wymagają profesjonalnego i dogłębnego odżywienia. Słabe i łamliwe z rozdwajającymi się końcówkami- dzięki mezoterapii mogą odżyć i odzyskać swój dawny blask. To jednak nie wszystko. Zabieg ten będzie również odpowiedni w przypadku suchej skóry głowy, a także łojotoku, który również jest trudny do leczenia.

 

W jaki sposób zabieg jest przeprowadzany?

 

Istotą zabiegu, jakim jest mezoterapia igłowa skóry głowy jest wstrzykiwanie bezpośrednio do komórek skóry specjalnego serum. Substancje aktywne, jakie są w nim zawarte do mieszanka wielu witamin, minerałów i aminokwasów. W składzie serum znajdziemy także koenzymy oraz peptydy i jest to naprawdę bogaty koktajl o wysokiej jakości odżywczej. W efekcie podania substancji skóra głowy jest odpowiednio odżywiona i dostaje duży zastrzyk energii. Jest pobudzona do wytwarzania nowych naczyń krwionośnych oraz mieszków włosowych. Głównym zadaniem przygotowanego koktajlu jest doprowadzenie do zatrzymania procesu wypadania włosów, a tym samym do zlikwidowania problemu łysienia zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, bez względu na jego przyczynę. Dodatkowo, same włosy stają się odpowiednio odżywione, są gęstsze, ale i grubsze. Zabieg ten działa więc na różnych polach dając dobre rezultaty.

Warto postawić na renomowaną klinikę

 

Podsumowując, warto wiedzieć o tym, że zabieg ten jest bardzo skuteczny, ale i bardzo bezpieczny. Jeśli tylko zdecydujemy się wykonać go w renomowanej klinice, odpowiedni specjalista wyjaśni nam jego istotę, a także odpowie na wszystkie nurtujące nas pytania. Będzie też w stanie zarekomendować nam taki zabieg, który będzie najbardziej odpowiedni w przypadku problemu, z jakim się zgłosimy do kliniki. Tego rodzaju zabiegi są znacznie efektywniejsze od ogólnodostępnych preparatów drogeryjnych, które działają jedynie powierzchniowo- dlatego warto się na nie zdecydować.

Sorry, the comment form is closed at this time.